0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Europa League, Qualification
PSV Eindhoven
۰
۰
FK Haugesund
Finished
۲۳:۰۰
AZ Alkmaar
۴
۰
FC Mariupol
Finished
۲۳:۰۰
RCD Espanyol Barcelona
۳
۰
FC Luzern
Finished
۲۳:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۰
FC Vaduz
Finished
۲۳:۰۰
AEK Athens
۱
۱
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۲۲:۳۰
FC Spartak Moscow
۲
۱
FC Thun
Finished
۲۱:۱۵
Glasgow Rangers
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۲۳:۱۵
Racing Strasbourg
۱
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۲۳:۰۰
Sporting Braga
۳
۱
Broendby IF
Finished
۲۳:۱۵
AIK
۱
۱
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۲۱:۳۰
BATE Borisov
۰
۰
FK Sarajevo
Finished
۲۱:۳۰
KAA Gent
۳
۰
AEK Larnaca
Finished
۲۳:۰۰
Trabzonspor
۲
۱
AC Sparta Prague
Finished
۲۲:۰۰
Shakhter Soligorsk
۱
۱
Torino FC
Finished
۲۱:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۴
۰
FC Pyunik Yerevan
Finished
۲۳:۱۵
FC Dinamo Tbilisi
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۲۱:۰۰
THE New Saints FC
۰
۴
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Finished
۲۲:۰۰
HJK Helsinki
۲
۲
Riga FC
Finished
۲۰:۳۰
Yeni Malatyaspor
۱
۰
FK Partizan
Finished
۲۱:۳۰
Apollon Limassol
۳
۱
FK Austria Wien
Finished
۲۱:۳۰
Aberdeen FC
۰
۲
HNK Rijeka
Finished
۲۳:۱۵
Valletta FC
۰
۴
FC Astana
Finished
۲۲:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
Malmo FF
Finished
۲۱:۳۰
FC Viktoria Plzen
۱
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Zorya Lugansk
۱
۰
PFC CSKA Sofia
Finished
۲۱:۳۰
FK Suduva Marijampole
۲
۱
Maccabi Tel Aviv FC
Finished
۲۱:۳۰
Aris Thessaloniki
۳
۰
Molde FK
Finished
۲۳:۰۰
FK Mlada Boleslav
۰
۱
Fotbal Club Fcsb
Finished
۲۱:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
۲
۱
Neftchi Baku Pfc
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Beer Sheva FC
۳
۱
IFK Norrkoping
Finished
۲۲:۰۰
  China Chinese Super League
Guangzhou Evergrande
۱
۱
Chongqing Lifan
Finished
۱۶:۰۵
Dalian Yifang FC
۰
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۰۵
Wuhan Zall FC
۲
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۵
Tianjin FC
۲
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۶:۰۵
  Indonesia Liga 1
PSS Sleman
۱
۱
Persela Lamongan
Finished
۱۶:۰۰
Arema FC
۴
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۳:۰۰
Tira-Persikabo
۱
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Ykkonen
FC Haka Valkeakoski
۳
۱
TPV Tampere
Finished
۲۰:۰۰
  USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۲
۰
FC Dallas
Finished
۰۷:۰۰
Minnesota United FC
۱
۰
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۳۰
Orlando City SC
۱
۰
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۳
۲
Chicago Fire
Finished
۰۷:۳۰
Real Salt Lake
۳
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۶:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
CS Herediano
۳
۲
Limon FC
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Saprissa
۴
۰
ADR Jicaral
Finished
۰۶:۳۰
AD San Carlos
۲
۲
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۴:۳۰
AD Municipal Grecia
۱
۳
LD Alajuelense
Finished
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
Antigua Gfc
۳
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۱:۰۰
  USA USL, Championship
New York Red Bulls II
۱
۲
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
Loudoun United FC
۱
۲
Charleston Battery
Finished
۰۴:۰۰
  Austria KFV Cup
SC Globasnitz
۰
۰
Mittlern
Finished
۱۶:۰۰
Villacher SV
۰
۴
SV Admira Villach
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
Rio Ave
۱
۰
Benfica
Finished
۱۴:۳۰
  Russia PFL, Center
Ararat Moscow
۱
۰
Kvant Obninsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Ryazan
۱
۱
FC Metallurg Lipetsk
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Alcobendas Sport
۳
۲
CD Guadalajara
Finished
۱۲:۳۰
Flat Earth Fc
۰
۳
SAD Villaverde San Andres
Finished
۱۲:۳۰
Espartinas CF
۲
۳
Ud Tomares
Finished
۱۲:۳۰
Fc Union 12
۵
۱
Sv Rojava
Finished
۱۲:۰۰
CD Vera
۴
۰
UD Icodense
Finished
۱۵:۳۰
Leca Fc
۴
۰
Alianca FC Gandra
Finished
۱۳:۳۰
Vicalvaro
۰
۳
Rcd Carabanchel
Finished
۱۴:۰۰
Bhf Favoriten
۲
۵
Sv Essling
Finished
۱۴:۳۰
AD Parla
۰
۴
CF Rayo Majadahonda
Finished
۲۳:۰۰
HNK Orijent 1919
-
-
Nk Karlovac 1919
Cancelled
۱۸:۳۰
VC Eendracht Aalst 2002
-
-
KSV Temse
Cancelled
۲۰:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
-
-
Las Rozas CF
Finished
۲۲:۳۵
Club Atletico Algabeno
۱
۲
Coria CF
Finished
۲۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Neman Grodno
۲
۰
FC Isloch Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Energetik Bgu Minsk
۲
۲
Gomel Reserve
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
VfB Eichstatt
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland, Women
Sunshine Coast FC
۰
۰
Mitchelton
Finished
۱۴:۰۰
  International AFF Championship, Women
Timor-Leste
۲
۱
Singapore
Finished
۱۵:۳۰
Philippines
۳
۰
Malaysia
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Romania Cup
Acs Unu Fotbal Club Gloria
۱
۳
CS Avantul Reghin
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
US Biskra
۰
۱
AC Paradou
Finished
۱۲:۳۰
Na Hussein Dey
۰
۰
JS Kabylie
Finished
۱۲:۳۰
Bordj Bou Arreridj
۳
۰
CR Belouizdad
Finished
۱۲:۳۰
  Indonesia Liga 2
Persiba Balikpapan
۱
۱
Mitra Kukar FC
Finished
۱۶:۰۰
  Algeria Ligue 1
NC Magra
۱
۰
ASO Chlef
Finished
۲۳:۳۰
JS Saoura
۱
۰
CS Constantine
Finished
۲۳:۳۰
USM Alger
۲
۱
ES Setif
Finished
۲۳:۳۰
NA Hussein Dey
۰
۰
JS Kabylie
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Campeones Cup
Atlanta United FC
۳
۲
CF America
Finished
۰۴:۳۰
  Russia Zone Ural/Western Siberia
Tyumen-D
۳
۱
Torpedo Miass
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura
Fortaleza FC
۴
۲
CD Cortulua
Finished
۲۳:۳۰
  Finland U20 SM
FC Inter Turku
۳
۳
Musan Salama
Finished
۱۹:۴۵
Fc Jazz
۰
۲
Hjs
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Gremio FB Porto Alegrense RS
۲
۰
CA Paranaense PR
Finished
۰۵:۰۰
  Norway Amateur U19 Interkrets
Lorenskog
۱
۱
Lyn Toppfotball
Finished
۲۳:۰۰
  Slovakia U19 1. Liga
Trencin
۱
۰
Senica
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SVG Reichenau
۶
۳
FC Wacker Innsbruck II
Finished
۱۳:۰۰
  Canada Canadian Championship
Toronto FC
۳
۰
Ottawa Fury FC
Finished
۰۴:۰۰
Cavalry FC
۰
۱
Montreal Impact
Finished
۰۶:۰۰
  International Youth U18 AFF Championship, Group B
Singapore
۰
۵
Australia
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Brisbane Premier League, Women
Robina City FC
۰
۰
Broadbeach United
Finished
۱۵:۰۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tabasalu
۴
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
Santos FC
۱
۰
Vitoria BA
Finished
۲۲:۳۰
SC Internacional RS
۲
۱
Figueirense FC SC
Finished
۲۲:۳۰
Avai FC SC
۰
۰
Goias EC GO
Finished
۲۲:۳۰
  USA National Womens Soccer League
SKY Blue FC
۲
۱
Chicago Red Stars
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Real Esteli FC
۲
۳
Juventus FC
Finished
۰۵:۳۰
Managua FC
۳
۰
Real Madriz
Finished
۰۵:۳۰
Diriangen FC
۱
۰
CD Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Copa Argentina
CA Patronato Parana
-
-
CA Independiente
Cancelled
۰۴:۴۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Union Gurten
۴
۱
UVB Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 3
FC Viikingit/2
۱
۰
JAPS
Finished
۲۱:۴۵
  Sweden Amateur 3 Division
Ahlafors IF
۳
۱
Melleruds IF
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Turku
Jyty
۰
۲
AIFK Turku
Finished
۲۰:۳۰
  Russia PFL, West
FC Kazanka Moscow
۱
۲
FC Pskov-747
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
Schwarz Weiss Bregenz
-
-
RW Rankweil
Cancelled
۱۳:۰۰
  Finland Amateur 3 Division Tampere
FC Ilves-Kissat
۷
۰
Tampereen Peli-Toverit
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Veikkausliiga
Seinajoen JK
۰
۲
IFK Mariehamn
Finished
۲۰:۰۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Fc Pavlograd
-
-
HFC Penuel Kriviy Rih
Cancelled
۱۸:۳۰
  Russia Zone Moscow
SSH 75
-
-
FC FSM
Cancelled
۱۷:۳۰
Setun Kuntsevo
-
-
Vulkan
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
-
-
Letniy Dozhdik
Cancelled
۲۰:۳۰
  Russia Youth League
FC Orenburg
۲
۱
PFC Sochi
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 4
Tiburones Rojos De Veracruz
-
-
Deportivo Toluca FC
Cancelled
۰۴:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Toeoeloen Taisto
۳
۱
HIFK 2
Finished
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید