0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
FC Bayern Munich
۲
۲
Hertha BSC
Finished
۲۳:۰۰
  Belgium First Division A
Club Brugge
۰
۰
KAS Eupen
Finished
۲۳:۰۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
۶
۰
Angers Sco
Finished
۲۳:۱۵
  Turkey Super Lig
Denizlispor
۲
۰
Galatasaray
Finished
۲۲:۰۰
  Denmark Superligaen
Randers FC
۰
۱
FC Copenhagen
Finished
۲۰:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۰
Odense Boldklub
Finished
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Vitesse Arnhem
۳
۰
PEC Zwolle
Finished
۲۲:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Keshla FK
۰
۱
Qarabag FK
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland Premier Division
FC Dundalk
۵
۰
Finn Harps
Finished
۲۳:۳۰
Bohemians Dublin
۱۰
۱
University College Dublin
Finished
۲۳:۱۵
ST Patricks Athletic
۲
۱
Sligo Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Derry City
۰
۲
Shamrock Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Waterford FC
۱
۲
Cork City FC
Finished
۲۳:۱۵
  Czech Republic 1. Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice
۰
۳
SK Slavia Prague
Finished
۲۰:۳۰
  Indonesia Liga 1
Madura United
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۶:۰۰
Bhayangkara FC
۰
۱
Perseru Badak Lampung FC
Finished
۱۳:۰۰
Semen Padang FC
۱
۰
Psis Semarang
Finished
۱۳:۰۰
  Korea Republic K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۳
۰
Ulsan Hyundai
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Coppa Italia
Genoa Cfc
۴
۱
Imolese Calcio
Finished
۲۳:۰۰
  Ireland First Division
Drogheda United FC
۶
۰
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
Cabinteely FC
۰
۱
Galway United FC
Finished
۲۳:۱۵
Limerick FC
۱
۱
Athlone Town
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۳
۳
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
  Croatia 1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
-
-
NK Inter Zapresic
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
NK Inter Zapresic
۱
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۱
۰
VfL Bochum
Finished
۲۱:۰۰
SV Sandhausen
۳
۲
1. FC Nuremberg
Finished
۲۱:۰۰
  England Championship
Huddersfield Town
۱
۲
Fulham FC
Finished
۲۳:۱۵
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۳
۲
Hifk
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen Ilves
۰
۲
Kuopion Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Copa Sudamericana
Colon De Santa Fe
۴
۰
Zulia FC
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Premier League
FC Orenburg
۱
۱
PFC Sochi
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Figueirense FC SC
۰
۱
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۵:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie
NAC Breda
۵
۱
Helmond Sport
Finished
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۵
۱
FC Dordrecht
Finished
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
۰
۱
SC Telstar
Finished
۲۲:۳۰
Almere City FC
۳
۲
Jong Psv Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
SC Cambuur
۵
۰
GO Ahead Eagles
Finished
۲۲:۳۰
FC Volendam
۴
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۰
۳
De Graafschap
Finished
۲۲:۳۰
  Algeria Ligue 1
US Biskra
۱
۰
Paradou AC
Finished
۰۰:۳۰
CA Bordj Bou Arreridj
۱
۱
CR Belouizdad
Finished
۰۰:۰۰
  France Ligue 2
FC Lorient
۱
۰
FC Sochaux-Montbeliard
Finished
۲۲:۳۰
SM Caen
۰
۰
FC Chambly Oise
Finished
۲۲:۳۰
Paris FC
۰
۱
Chamois Niort FC
Finished
۲۲:۳۰
AS Nancy Lorraine
۲
۱
Le Mans FC
Finished
۲۲:۳۰
LB Chateauroux
۰
۱
AC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
US Orleans
۰
۱
Clermont Foot
Finished
۲۲:۳۰
Valenciennes FC
۱
۰
Rodez Aveyron
Finished
۲۲:۳۰
Grenoble Foot 38
۱
۱
ES Troyes AC
Finished
۲۲:۳۰
  Vietnam V-League
SHB DA Nang
۱
۲
HA Noi FC
Finished
۱۴:۳۰
Becamex Binh Duong
۳
۰
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
Universidad De Costa Rica
۲
۲
Guadalupe FC
Finished
۰۰:۰۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۰
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
FC Helsingoer
۳
۰
BK Avarta
Finished
۲۱:۳۰
Brønshøj BK
۲
۲
HIK Hellerup
Finished
۲۱:۳۰
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
Fc Ufa-2
۰
۰
Lada Dimitrovgrad
Finished
۱۵:۳۰
FC Zvezda Perm
۱
۲
FC Nosta Novotroitsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Tyumen
۲
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۳۰
Zenit Izhevsk
۲
۳
FC Volga Ulyanovsk
Finished
۱۸:۳۰
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
۳
۱
FC Chelyabinsk
Finished
۲۰:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 1
Samford Rangers
۲
۱
AC Carina
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Luverdense EC MT
۱
۳
Paysandu SC PA
Finished
۰۳:۳۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
MC Alger
۳
۰
AS Ain Mlila
Finished
۱۲:۳۰
  Russia PFL, West
Znamya Truda
۰
۰
Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda St Petersburg
۰
۲
FC Zenit-2 St Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
Veles
۲
۰
Luki-Energiya V.luki
Finished
۱۸:۳۰
FC Torpedo Vladimir
۱
۰
FK Kolomna
Finished
۱۹:۳۰
FK Dolgoprudny
۲
۰
Rodina Moscow
Finished
۱۹:۳۰
FC Murom
۰
۱
Fk Olimp Khimki
Finished
۲۰:۰۰
  Turkey 1. Lig
Giresunspor
۰
۲
Menemen Belediye Spor
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark 1st Division
HB Koege
۱
۲
Kolding IF
Finished
۲۱:۳۰
BK Fremad Amager
۲
۳
Nykoebing FC
Finished
۲۱:۳۰
Skive IK
۰
۲
Viborg FF
Finished
۲۱:۳۰
  Russia Youth League
FK Tambov
۲
۰
FK Krasnodar
Finished
۱۸:۳۰
FC Zenit ST Petersburg
۲
۰
FC Akhmat Grozny
Finished
۱۹:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Ordabasy Shymkent Reserve
۰
۱
Shakhtar Karaganda Reserve
Finished
۱۶:۰۰
FC Tobol Kostanay Reserve
۳
۱
Irtysh Pavlodar Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Kyran Reserve
۲
۱
Akademia Ontustyk Reserve
Finished
۱۶:۰۰
Atyrau Reserve
۳
۲
FC Ruzayevka
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Mayfield United FC
۶
۱
Leeside FC
Finished
۲۳:۱۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Uniao de Leiria
۰
۱
SC Beira Mar
Finished
۲۳:۴۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Locomotive Tbilisi
۱
۱
FC Wit Georgia
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Sesvete
۱
۱
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Primera B Nacional, Group B
Chacarita Juniors
۰
۰
CA All Boys
Finished
۰۴:۳۵
  Australia Brisbane Capital League 1 Reserve
Samford Rangers Reserves
۲
۰
AC Carina Reserves
Finished
۱۳:۰۰
  Austria 2. Liga
FC Blau Weiss Linz
۴
۳
Young Violets FK Austria Wien
Finished
۲۱:۴۰
SKU Amstetten
۰
۲
FC Dornbirn 1913
Finished
۲۱:۴۰
FC Liefering
۳
۲
SV Horn
Finished
۲۱:۴۰
SV Lafnitz
۰
۱
SV Ried
Finished
۲۱:۴۰
Kapfenberger SV 1919
۱
۲
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۱:۴۰
FC Wacker Innsbruck
۲
۱
FC Juniors OO
Finished
۲۱:۴۰
SK Vorwarts Steyr
۱
۰
Floridsdorfer AC
Finished
۲۱:۴۰
  Belgium First Division B, First stage
Oud-Heverlee Leuven
۳
۰
Kfco Beerschot Wilrijk
Finished
۲۳:۰۰
  Scotland League Cup
Motherwell FC
۱
۲
Heart of Midlothian
Finished
۲۳:۱۵
  Wales Premier League
Newtown AFC
۰
۰
Cefn Druids AFC
Finished
۲۳:۱۵
Penybont
۱
۲
Barry Town United FC
Finished
۲۳:۳۰
Airbus UK Broughton FC
۱
۲
Bala Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Aberystwyth Town FC
۳
۲
Carmarthen Town AFC
Finished
۲۳:۱۵
  Estonia Premium Liiga
JK Tallinna Kalev
۰
۲
FC Flora Tallinn
Finished
۲۱:۰۰
Tartu JK Tammeka
۶
۴
JK Narva Trans
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Centenary Stormers
-
-
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Deutschlandsberger SC
۴
۲
SV Ried II
Finished
۲۱:۳۰
WSC Hertha
۵
۰
Atsv Stadl-Paura
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۱
۳
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
SK Sturm Graz (A)
۲
۱
Wolfsberger AC (A)
Finished
۲۱:۳۰
Asco Atsv Wolfsberg
۱
۲
SC Weiz
Finished
۲۱:۳۰
  Russia Premier League, Women
Chertanovo Moscow
۱
۱
Torpedo Izhevsk
Finished
۱۵:۳۰
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
۰
۶
Zvezda-2005 Perm
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya League
FC Bgu Minsk
۱
۱
FC Gomel
Finished
۱۹:۳۰
Neman Grodno
۱
۱
Isloch
Finished
۲۲:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
TSV 1860 Rosenheim
۱
۶
SV Heimstetten
Finished
۲۱:۳۰
SV Viktoria Aschaffenburg
۲
۰
TSV Rain AM Lech
Finished
۲۰:۴۵
SV Schalding-Heining
۱
۲
1. FC Schweinfurt 05
Finished
۲۱:۰۰
FC Memmingen
۰
۱
SpVgg Greuther Furth II
Finished
۲۲:۰۰
  Sweden Superettan
IK Frej Taby
۱
۳
Jonkopings Sodra IF
Finished
۲۱:۳۰
  Russia PFL, South
Krasnodar-3
۱
۱
Fc Alania Vladikavkaz
Finished
۱۹:۳۰
FC Spartak Vladikavkaz
۰
۲
Druzhba Maikop
Finished
۱۸:۰۰
Sc Makhachkala
۱
۰
SKA Rostov
Finished
۱۸:۰۰
Dinamo Stavropol
۳
۰
Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic Divize E
Hermanice
۳
۲
MFK Havirov
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga 1
AFC Hermannstadt
۲
۱
ACS FC Academica Clinceni
Finished
۱۸:۳۰
FC Chindia Targoviste
۳
۲
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
۲۱:۰۰
  Ukraine Druga Liga
Dinaz Vyshgorod
۳
۲
Bukovina Chernovtsy
Finished
۱۹:۰۰
Hirnik Kryvyi Rih
۳
۳
MFC Mykolaiv-2
Finished
۱۸:۳۰
Tavriya Simferopol
۱
۰
FC Nikopol
Finished
۱۸:۳۰
VPK Agro Magdalinovka
۱
۰
Alliance Lypova Dolyna
Finished
۱۸:۳۰
Obolon-brovar-2 Bucha
۰
۰
FC Kalush
Finished
۱۸:۳۰
Real Pharma Odessa
۰
۵
Krystal Kherson
Finished
۱۹:۳۰
FC Nyva Ternopil
۱
۰
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۹:۳۰
Fc Uzhgorod
۰
۰
FC Podillya Khmelnytskyi
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria First Professional League
PFC Slavia Sofia
۲
۲
Pofc Botev Vratsa
Finished
۱۹:۳۰
FC Etar Veliko Tarnovo
۱
۱
FC Tsarsko Selo Sofia
Finished
۲۲:۰۰
  Russia PFL, Center
FC Strogino Moscow
۲
۲
FK Salyut Belgorod
Finished
۱۷:۳۰
Fc Khimki-m
۲
۱
FK Kaluga
Finished
۱۴:۳۰
Khimik-Arsenal Tula
۲
۰
FC Dynamo Bryansk
Finished
۱۸:۳۰
FC Zorkij Krasnogorsk
۳
۱
Rotor Volgograd II
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Siberia Higher League
Zenit-M Irkutsk
۰
۵
Sdyushor Kemerovo
Finished
۱۴:۰۰
Rassvet Krasnoyarsk
۰
۲
FC Shakhta Raspadskaya Mezhdurechensk
Finished
۱۴:۳۰
Tom Tomsk-m
۰
۲
FC Novokuznetsk
Finished
۱۵:۳۰
Polimer Barnaul
-
-
Stroitel Bijsk
inprogress
۱۶:۰۰
  Finland Ykkonen
Musan Salama
۵
۳
AC Kajaani
Finished
۲۰:۰۰
AC Oulu
۰
۱
FC Ktp
Finished
۲۰:۰۰
  Czech Republic FNL
FK Usti Nad Labem
۰
۱
FK Pardubice
Finished
۲۰:۳۰
  Poland I Liga
Stal Mielec
۲
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۲۲:۰۹
Odra Opole
۰
۱
OKS Stomil Olsztyn
Finished
۲۰:۰۰
Chrobry Glogow
۰
۱
Puszcza Niepolomice
Finished
۲۱:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۰
GKS Tychy
Finished
۲۱:۴۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۱
۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۲۲:۳۰
  Faroe Islands 1. deild
Vikingur Gota II
۱
۰
B36 Torshavn II
Finished
۲۳:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
FK Mlada Boleslav
۰
۶
FC Banik Ostrava
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
۴
۱
Torpedo Zhodino
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Superliga
FK Vozdovac
۲
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie A
Bangu RJ
۱
۲
America RJ
Finished
۱۷:۳۰
AA Portuguesa RJ
-
-
Goytacaz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Newells Old Boys
۱
۱
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Wisla Krakow
۴
۰
LKS Lodz
Finished
۲۳:۰۰
  Spain LaLiga
Athletic Bilbao
۱
۰
FC Barcelona
Finished
۲۳:۳۰
  Ukraine U21
SFC Desna Chernihiv
۴
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Amateur 3 Division
IK Virgo
-
-
Kallered SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Dalen/Krokslatt FF
-
-
Hisingsbacka FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Landvetter IS
۴
۱
Garda Bk
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
ROT Weiss Oberhausen
۳
۳
SC Fortuna Cologne
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SV Woergl
-
-
FC Kufstein
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۰
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۱
VfB Auerbach 1906
Finished
۲۱:۳۰
  Ecuador Reserve League
Universidad de Catolica Ecuador
۲
۱
Csd Macara Reserve
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
SK Rapid Wien II
۱
۰
SC Neusiedl AM See 1919
Finished
۲۱:۳۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۲
۳
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۱:۳۰
ASK Ebreichsdorf
۳
۱
Wiener Sportklub
Finished
۲۲:۰۰
FC Marchfeld Donauauen
۱
۰
FCM Traiskirchen
Finished
۲۲:۰۰
ASV Drassburg
۱
۰
FC Admira Wacker Modling (A)
Finished
۲۲:۰۰
FC Mauerwerk
۰
۲
SV Mattersburg (A)
Finished
۲۲:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North
TSV Havelse
۲
۲
BSV SW Rehden
Finished
۲۱:۳۰
Werder Bremen II
۰
۲
VfL Wolfsburg II
Finished
۲۱:۳۰
  Germany 3. Liga
Chemnitzer FC
۰
۰
1. FC Magdeburg
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
SK Treibach
-
-
SV Kraig
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
1. Ffc Frankfurt
۳
۲
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
۲۱:۰۰
  International AFF Championship, Women
Myanmar
۷
۰
Indonesia
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
-
-
Cambodia
Finished
۱۵:۳۰
  International Clubs CAF Super Cup
Esperance Sportive De Tunis
-
-
EL Zamalek
Cancelled
۲۰:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
AEL Limassol FC
۰
۲
AC Omonia Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Cordoba CF
۰
۰
Sevilla Atletico
Finished
۲۲:۰۰
Olivenza FC
۱
۵
CD Badajoz
Finished
۲۳:۰۰
  Czech Republic Krajsky prebor
Boskovice
۱
۰
Ivancice
Finished
۲۰:۰۰
FC Cheb
-
-
H Slavkov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Cheb
۱
۳
TJ Banik Nove Sedlo
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth Otten Cup
Fc Barcelona
۴
۰
FC Copenhagen
Finished
۱۹:۱۰
Psv Eindhoven
۰
۰
Cd Guadalajara
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico U20 League, Apertura
Atlas
-
-
Cruz Azul U20
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary U19 League
Debreceni
۰
۳
Budapest Honved
Finished
۱۸:۳۰
  Uganda Super 8
Kampala Capital City Authority FC
۳
۱
Onduparaka FC
Finished
۱۷:۳۰
  India Durand Cup
Chennaiyin FC
-
-
Trau Fc
Interrupted
۱۴:۰۰
Mohammedan SC
-
-
ATK
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  France National
PAU FC
۴
۲
US Quevillaise-Rouen Metropole
Finished
۲۲:۳۰
SC Toulon
۱
۱
Gazelec FC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
Stade Lavallois Mayenne FC
۲
۰
Stade Olympique Choletais
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۱
۰
FC Bastia Borgo
Finished
۲۲:۳۰
US Concarneau
۱
۱
Le Puy Foot 43 Auvergne
Finished
۲۲:۳۰
US Creteil
۱
۰
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
USL Dunkerque
۲
۱
AS Beziers
Finished
۲۲:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
۰
۲
AS Lyon-Duchere
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید